Офлайн системи НАУ


ПОДАТИ ЗАЯВКУ

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

+38 044 223 10 55

+38 050 604 84 63

або напишіть у меседжері

             

ВАРТІСТЬ НАУ

СУПРОВІД НАУ

Продукти НАУ

 • Багаторічний досвід
  26 років на ринку, супровід тисяч користувачів, участь у міжнародних проектах та державних замовленнях.
 • Надійні програми НАУ
  Невимогливі до ресурсів комп’ютера, надійна система контролю оновлень інформації, безперебійна робота в мережі без обмеження кількості користувачів.
 • Унікальні сервіси, які надають тільки системи НАУ:
 • Мережева версія на необмежену кількість робочих місць за єдиною ціною
  Тільки правові системи НАУ дозволяють одночасно працювати з системою необмеженій кількості користувачів мережі. Достатньо встановити систему на сервер, а на робочому місці створити лише ярлик, при цьому ціна не залежить від кількості користувачів.
 • Повна конфіденційність та економічна безпека
  Запит, зроблений в інтернеті, залишається там назавжди. Зацікавлені особи можуть перевірити Ваші пошукові запити, наприклад, які справи і якого судді Ви шукаєте. МЕГА-НАУ забезпечує абсолютну конфіденційність – Ви працюєте офлайн.
 • USB-версії НАУ
  Будь-яку систему НАУ можна записати на флешку або на USB-диск і працювати на будь-якому комп`ютері

 

НАУ-Експерт – 432 грн/міс

 • Порівняння редакцій
  Тільки в НАУ можна порівнювати будь-які редакції документа, а не тільки дві сусідні, та подивитись як виглядав документ на певну дату. Відмінні фрагменти виділяються відповідним кольором: змінені — зеленим, видалені — червоним.
 • “Машина часу”
  Сервіс, що дозволяє переносити всю нормативно-правову базу у минуле. Склад документів, їх статус і поточна редакція встановлюються на вказану дату.

Переваги НАУ-Експерт

Технічні можливості НАУ-Експерт дозволяють користуватися базою у будь-якому місці та на будь-якому комп’ютері навіть поза офісом. Для цього потрібно замовити USB-версію системи, що працює на флешці.

Обираючи НАУ-Експерт, Ви отримуєте надійну та зручну у використанні правову систему. А широка консультаційно-довідкова база системи дозволяє з впевненістю вирішувати поточні завдання спеціалістам різних підрозділів підприємства.

Легкість в опануванні та використанні системи;

Необмежена кількість місць у мережевому варіанті;

Помірні вимоги до ресурсів комп’ютера;

Простий супровід системи, що не потребує спеціального персоналу;

Можливість швидко завантажити інсталяційний пакет з сайту НаУ.

 

МЕГА-Прецедент  – 576 грн/міс

Правова система МЕГА-Прецедент – це інноваційний аналітичний продукт, що не має аналогів. Система розроблена з урахуванням побажань користувачів: юридичних фірм та приватно практикуючих юристів. Вона призначена для ґрунтовної підготовки юриста чи адвоката до судового засідання.

Обрана судова практика

До складу МЕГА-Прецедент увійшла добірка найбільш вагомих судових рішень, які відібрано, спираючись на судовий досвід роботи спеціалістів з права.

Професійна добірка складається з понад 2 800 000 судових рішень, що пройшли шлях від нижчих до вищих судових інстанцій та мають власну історію. В історії справи відображаються інші рішення, на які є посилання з поточного. Крім того, судові рішення мають прямі та зворотні зв’язки з нормативно-правовими актами.

Все це дозволяє проаналізувати судову практику та обрати єдиний вірний шлях для вирішення власної судової справи.

Компактність

Безперечною перевагою МЕГА-Прецедент є поєднання значного обсягу вагомої судової практики з компактними техніко-економічними показниками – система займає небагато місця на диску, швидко оновлюється, а також допускає роботу необмеженого числа користувачів у локальній мережі. Все це дозволяє заощадити Ваш час та кошти при роботі з системою.

Мобільність

Ще однією з переваг МЕГА-Прецедент є мобільність – система може бути встановлена на USB-носій (флешку), а отже працювати та оновлюватись на будь-якому комп’ютері.


МЕГА-НАУ  – 720 грн/міс

Найбільша та найпотужніша офлайнова правова система України для роботи всього підприємства, яка поєднує базу судових рішень та базу правової і аналітичної інформації.

“Чарівна скріпка”
Тільки в МЕГА-НАУ реалізовані унікальні зв’язки, що інтегрують судові рішення та нормативні акти в єдиний аналітичний комплекс. До будь-якої статті кодексу чи закону ви знайдете судові рішення та НПА з точним позиціонуванням на дану статтю.

Пошук, який обожнюють користувачі
Тільки в НАУ реалізований надтонкий контекстний пошук. Задавайте будь-які слова, символи та їх комбінації — НАУ знайде все. Тільки в НАУ за допомогою контекстного пошуку можна знайти НПА, в яких зустрічається, наприклад ISO 9001. За допомогою точного контекстного пошуку Ви знайдете саме той документ, який шукаєте.

МЕГА-НАУ – найпотужніша правова офлайн-система України – надійний правовий інструмент для аналітичної роботи професійного юриста

Встановлена в офлайні система МЕГА-НАУ гарантує користувачам постійний доступ до інформації, а також забезпечує надійний зв’язок між нормативно-правовою базою і базою судових рішень.

Перш ніж потрапити до системи МЕГА-НАУ, проводиться ретельний відбір судових рішень. В системі не розміщуються малоінформативні для аналізу судової практики документи, наприклад, визначення про перенесення / скасування засідання, однотипні судові рішення (Закон України “Про соціальний захист дітей війни” і т.п.), значний обсяг яких надходить переважно з місцевих судів першої інстанції.

Така фільтрація істотно прискорює пошуки необхідних рішень і полегшує обслуговування бази даних.

Інтеграція бази судових рішень з нормативно-правовою базою дозволяє з тексту рішення по гіперпосиланню миттєво відкривати текст нормативного акту з позиціонуванням на конкретній статті і з урахуванням редакції документа на дату прийняття рішення.

Водночас, МЕГА-НАУ надає можливість з тексту НПА постатейно робити добірки судових рішень, в тексті яких є посилання на дану статтю.

Проаналізувати судову практику і обрати єдино вірний шлях для вирішення власної судової справи дозволяють пов’язані між собою рішення в процесі їх проходження по інстанціях.

Перевірка бізнес-партнерів

Особливе значення для багатьох компаній та підприємств має сервіс “Моніторинг контрагентів”, що входить до складу МЕГА-НАУ. Він дозволяє контролювати за кодом ЄДРПОУ «судову біографію» та ризики банкрутств клієнтів, постачальників, підрядчиків та інших осіб, з якими веде справи організація.

Незалежність і мобільність

Робота МЕГА-НАУ не залежить від зовнішніх умов і наявності інтернету – система працює швидко і безперебійно на будь-якому комп’ютері, а для великих підприємств МЕГА-НАУ дозволяє використовувати одну систему для всіх підрозділів – мережевий варіант розрахований на необмежену кількість користувачів.

Зручність і унікальність МЕГА-НАУ ще й у тому, що система легко встановлюється на зовнішній USB-носій або планшет під ОС Windows.

Професіонали обирають МЕГА-НАУ!

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА СУПРОВІД
ОФЛАЙН ПРАВОВИХ СИСТЕМ НАУ
ДЛЯ WINDOWS КОМП’ЮТЕРІВ

Пінчук Володимир Анатолійович
WWW.PVA.IN.UA
INSERVIS.COM.UA

+38 044 223 10 55

+38 050 604 84 63

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА СУПРОВІД
ОФЛАЙН ПРАВОВИХ СИСТЕМ НАУ
ДЛЯ WINDOWS КОМП’ЮТЕРІВ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА СУПРОВІД
ОНЛАЙН ПРАВОВИХ СИСТЕМ IPLEX
В комп’ютер, планшет, смартфон,
iPhone, iPad, Macbook

ПОДАТИ ЗАЯВКУ IPLEX

БЕЗКОШТОВНЫЙ ТЕСТ IPLEX НА ТРИ ДНІ
ОТРИМАЙТЕ САМЕ ТУТ ! ПІДКЛЮЧАЙТЕСЬ
У ВИХІДНІ І НЕРОБОЧИЙ ЧАС ТАКОЖ !

ЗАМОВИТИ ТЕСТ IPLEX

Є ПИТАННЯ ? – ТЕЛЕФОНУЙТЕ

+38 044 223 10 55

+38 050 604 84 63